چرا لابراتوار عکاسی ؟

اگر می خواهید کار تمیز و حرفه‌ای باشد به محل‌ها و افرادی مراجعه کنید که خصوصیات چاپ را به خوبی بلد باشند. کلیدواژه هایی مثل «چاپ عکس» یا «لابراتوار عکس» را در گوگل جستجو کنید؛ شما با افراد یا مجموعه‌هایی آشنایی می‌شوید که متخصص این کار هستند. 

ممکن است در پیدا کردن یک لابراتوار عکس مشکل داشته باشید؛ ولی با توجه به وجهه تخصصی این افراد، لابراتوارهای عکس را معمولا در داخل شهرها راه‌اندازی می‌کنند که مشتری‌ها آن‌ها را راحت‌تر پیدا کنند. از آن جایی که لابراتوارهای عکس برای موزه‌ها و سازمان‌های مهم گالری‌های آرشیوی چاپ می‌کنند، تخصص زیادی دارند و برای چاپ شگفت‌انگیز عکس‌ها ترفندهای زیادی را بلد هستند. 

بیشتر شهرها حداقل یک صنف چاپ دارند که کارشان عمدتا چاپ عکس، چاپ کتاب و… است. فکر نکنید در شهرهای بزرگ با جستجو به راحتی مراکز چاپ پیدا کنید. این مراکز بومی با توجه به این که تجارب زیادی دارند؛ به خوبی می‌توانند مشاوره دهند تا بهترین متد چاپ را انتخاب کنید. تا به نتیجه مطلوب خود برسید. 

چاپخانه‌ها در ایران معمولا مستقل هستند ولی برخی از چاپخانه‌ها به شرکت‌های چاپ وابسته هستند. خدمات گسترده‌ای هم به کسب‌وکارهای محلی ارائه می‌دهند. برای مثال اسناد و آگهی‌های آن‌ها را چاپ می‌کنند. چاپخانه‌ها تنوع کاغذ و وسایل خوبی برای چاپ دارند و ممکن است مرغوبیت کافی را داشته باشند. 

آلبوم رویال طاها یکی از قدیمیترین مراکز در چاپ آلبوم ، تولید آلبوم و چاپ عکس فعالیت میکند
شما به راحتی میتوانید در محل حضور یافته و نمونه کارهای مارا حتی نگاه کنید و مراحل تولید را هم ببینید