درباره ما

با عنایت به الطاف الهی و در راستای حرکتی نوین به سوی اعتبار وگسترش گامی برداشته ایم که زبانزد خاص و عام است و امیدواریم که بتوانیم با ارائه خدمات مناسب در کنار عکاسان و لابراتوار داران محترم سراسر کشور حضور داشته باشیم.

شرکت آلبوم رویال طاها در سال 1381 فعالیت خود را به عنوان یک شرکت بازرگانی آغاز نمود و به صورت حرفه ای به واردات و فروش تجهیزات فیلمبرداری و عکاسی مشغول گردید. با نصب اولین دستگاه لارج فرمت و چاپ عکس در ابعاد مختلف و با کیفیت یکسان در تمامی سایزها ، سایت مجهز روتوش ، طراحی ، چاپ ، صحافی و در نهایت تولید آلبومهای ژورنالی راه اندازی شد.


ساخت انواع جلد ، کاور سامسونیت ، کیف آلبوم ، جعبه ، تولید آلبومهای شومیزی ، فریم دار ، طرح دیجیتال و همچنین تولید لیت های پلکسی گلس از دیگر تولیدات این شرکت بود و بدین ترتیب این مجموعه وارد مرحله جدیدی از فعالیت خود گردید. این شرکت عاملیت فروش و خدمات شرکتهای بزرگ خارجی در زمینه انواع ماشین آلات تولید آلبوم ژورنالی را نیز دارا میباشد. نصب و راه اندازی دستگاههای ساخت لایی چسب گرم، پرس گرم ، ماشین ترتیب کن و به طورکلی تمامی تجهیزات تولید آلبوم برای همکاران به همراه آموزش کامل و پشتیبانی مواد مصرفی توسط این مجموعه امکان پذیر گردید.

همچنین با توجه به نیاز بازار به قاب عکس بزرگ ، شرکت شروع به واردات پروفیل برای ساخت انواع قاب عکس و تولید انبوه آن نمود این مجموعه سایت تولید شاسی را با بالاترین کیفیت چسب و ام دی اف راه اندازی کرد و با تبلیغات گسترده و ارسال نمونه به اکثر نقاط کشور به معرفی هرچه بیشتر این محصول که نوآوری جدیدی جهت دوام بهتر عکس بود ، پرداخت. هم اکنون شرکت تولیدی بازرگانی آلبوم رویال طاها به کمک توانایی های خلاق و سازنده نیروهای خویش و همچنین با تکیه بر صداقت و امانت داری و انجام درست و اصولی کلیه فعالیتها به مجموعه ای شناخته شده و توانا تبدیل گردیده که علاوه بر داشتن مشتریان فراوان در سراسر کشور دارای مشتریانی در خارج از کشور نیز می باشد.
1

اولین مرکز تخصصی


22

پرسنل


1000

تنوع تولیدات


16

سال تجربه


حرف آخر

این شرکت که ده سال پیش از این فقط به عنوان یک وارد کننده فعالیت میکرد امروزه نه تنها به صادرات تولیدات خود می پردازد بلکه در عرصه رقابت با بهترین تولید کنندگان طراز اول نیز قرارداردو با بیشترین تنوع از لحاظ تولید انواع آلبوم ژورنالی و تجهیزات وابسته آن ، حرف اول را در این زمینه از تولید می زند.